Návod k tvorbě webových stránek mi říká, že bych na této stránce měla prozradit, proč jsem se do nich vlastně pustila... Takže co mě k tomu vlastně vedlo? Jednou jsem byla ve správnou dobu na správném místě a nějakým zázrakem se mi podařilo získat jedno místečko na zahraničním výměnném studijním programu Erasmus. A jak se chýlila doba odjezdu do mé cílové destinace, města Turku ve Finsku, říkala jsem si, že by byla škoda nepodělit se o své zážitky a po návratu je nechat upadnout v zapomnění. A tak spatřilo světlo světa nickiy.webnode.cz. Z Finska už jsem nějaký ten pátek (nebo spíše rok) zpátky, ale cestování mě rozhodně neomrzelo a o své zážitky a postřehy se s vámi budu ráda dělit i nadále.

Doufám, že se vám u mě bude líbit a taky se mi ozvete, třeba v návštěvní knize.

Mějte se krásně,

Verča

PS: Starší zápisky z Finska a okolních zemí jsou více záznamem zážitků z té doby. Do novějších článků se snažím pro čtenáře i aktivní cestovatele zakombinovat více kultury a historie navšívené země a pár praktických informací na cesty.

(Můžete kouknout i na mé druhé stránky: cajovasbirka.webnode.cz/ a třeba mi někdy z vlastních cest přivézt nějaký zajímavý kousek do sbírky. Budu moc ráda.)