Kniha návštěv

Vzhůru za dobrodružstvím... :-)

Už se těším na pokračování!

gratulace

Ahoj!
Gratuluji ti k ocenění a k dalším sepur zážitkům. Teď už ti chybí jen certifikát The most crazy Czech girl od Erasmu nebo tvých kolegůz pobytu v Turku :)

Re: gratulace

Děkuju :) Myslim, že to ocenění The most crazy Czech girl už mám od kamarádu dávno :)) jen to není na papíře :D

Ach ta občanka...

Ahoj Veru, tak jsem si představoval, jak hledáš občanku a před očima se mi vynořila situace z česko-polské hranice :-)) Že bys to měla jako již zažitý scénář, aby cestování nebylo tak nudné??
Měj se hezky.

Re: Ach ta občanka...

Stane se :)) ale tentokrát jsem si odpustila upřímnou poznámku tváří v tvář celníkovi: "Ty vo*e, já nemam občanku."

ahoj

Milá Verčo,
děkuju za příjemné počtení. Těším se na pokračování.
P.S.: UNO bych neskloňovala ;)

Zrovna srotim...

...na test na Erasmus, protoze musim priznat, ze po precteni Tveho blogu mam mnohem vetsi motivaci se tam dostat a zazivat taky podobne famozni veci:-). Tesim se na dalsi clanky a taky na Tvou navstevu v breznu, kam moc rada za priznivych okolnosti dorazim!
Mej se nadherne a uzivej severu!

Re: Zrovna srotim...

Jsem ráda, že se články líbí :) Jenom bych je měla přestat flákat. Mam tolik nápadů a poznámek v bloku, ale žádný čas na přepsání do počítače. Ale snad už brzy...

Moc držim palce ať porazíš všechnu konkurenci! Určitě to za těch pár dnů studování orgánů EU, německých reálií a podobných lahůdek stojí. Třeba budu příští rok číst já tvoje zápisky :))

Taky se měj krásně a třeba za těch čtrnáct dní ahoj!

:-D

Příhoda s kolem je fakt vtipná:-D Už jsem se dlouho takto nepobavila:))) Jsem zvědavá jestli to bude mít ještě nejaký následky:-D Jaký je ve Finsku trest za krádež vlastního kola? :-D :-D :-D Užij si výlet a nezmrzni!

výčitka!? to je ale blbý slovo, nemá žádný eufemismus...

Ahoj Verčo!
Jak se pořád máš? Postrádám na Tvém blogu novinky a aktuality! Myslím na Tebe. Potřebovala bych tady někoho, s kým bych mohla probrat všechny ty věci, co se kolem dějou...
Dej vědět, jak se máš. Jinak bychom možná mohly taky obnovit naši korespondenci ;)
Měj se hezky a brzy se ozvi.

Re: výčitka!? to je ale blbý slovo, nemá žádný eufemismus...

Ahoj Marcel :))
Už jsem napravila nedostatky O:) S naší korespondencí jednoznačně souhlasím. Zrovna tenhle týden ale utíkám od počítačů a internetu (snad nebude nikde v dosahu, abych mohla abstinovat), ale od 10.2. budu zase na příjmu.
Taky mě moc zajímá, jak se máš a jak je v Plzni, takže určitě napiš a slibuju po návratu odpověď! A jestli se uvidíš s Heřmi, tak prosím pozdravuj ;o) Měj se krásně!

Pěkný blog :)

Ahoj Verčo,
moc se mi líbí tvůj blog. Je to pěkný si takhle zavzpomínat. :) Já jsem si taky chtěla psát svůj blog, ale nakonec jsem tam přispívala asi jednou měsíčně, takže to moc dobře nedopadlo.
Jinak jsem si četla o tvých předmětech a zjistila jsem, že máš taky EN13 Intercultural communication for... Já ho měla taky, ze začátku to bylo docela fajn, ale ke konci už docela nuda. Kdybys chtěla, můžu poslat nějaké ty eseje (o tom, co je to kultura, jsem teda psát nemuseli). Měla jsem z tohoto předmětu trojku, což mě nemile překvapilo, ale aspoň že jsem to udělala, že. :)
Tak se tam měj hezky a tu školu moc neprožívej. :)

Eva

P.S.: Můj blog najdeš na evikuvblog.blogspot.com. Snažila jsem se tam psát i nějaké ty praktické věci pro budoucí Erasmáky v Turku, tak ti tam třeba nějaká ta rada přijde vhod. :)

Re: Pěkný blog :)

Jéé, ahoj :)

Děkuju za odkaz musim to postupně pročíst, abych věděla, co mě všechno čeká. Za tu angličtinu budu určitě ráda. Eseje budu psát podle sebe, ale inspirace se vždycky hodí. Jestli jsem ti ještě nedávala e-mail, tak "nickiy@centrum.cz". Někde jsem četla, že se známky v Čechách nepočítají - jenom splněno/nesplněno, takže jestli je to pravda, tak je trojka v naprostým pořádku :)

S tím pokračováním v psaní to postupně vidim podobně. Sice mám nápady (radši už i s poznámkama ve wordu), ale čas značně schází. A bude brzy hůř.

Měj se krásně a díky, že ses ozvala!

Verča

Re: Re: Pěkný blog :)

Tak ty materiály už jsou na cestě. Snad dorazí. :) Nevím, jestli se tématicky budou shodovat s tím, co budete dělat vy, ale třeba aspoň nějaký. Přišlo mi totiž, že paní Nyman ten kurz moc dopředu promyšlený neměla, že spíš dost improvizovala. Taky ten kurz podle toho vypadal...:( Ale třeba to tenhle semestr bude lepší.

Mě spíš pak už do toho blogu scházely nápady. Hlavně jak začala škola, tak mi pak přišlo, že není o čem psát.

Měj se a dej vědět, jestli ti došly ty eseje.

Eva

Re: Pozdrav z Plzně

Ahoj Marcel! Veřejně všechno nej k narozkám, jestli ještě nedorazilo přáníčko!!! Snad u Tebe bude brzy :o) S tím pravopisem... jistota je jistota :o) Kdyžtak se tvař, že chyby nevidíš, protože většinou píšu po nocích. Přes den nestíhám.

Přidat nový příspěvek